SDG

O nas

SDG VENTURES to firma powołana do wdrożenia oraz zarządzania operacyjnego obiektami gastronomicznymi i rozrywkowymi - Słony Spichlerz - Restaurant Market, restauracją GWAR oraz projektem SASSY - wielowymiarową przestrzenią art&business 
w prestiżowej inwestycji DEO PLAZA na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

Spółka nadzoruje oraz reguluje każdy etap budowy i rozbudowy obiektów oraz cały zakres ich bieżącego funkcjonowania, prowadzi także najem przestrzeni i organizuje wydarzenia.

Ambicją i misją SDG VENTURES jest budowanie unikalnych konceptów gastronomiczno-eventowo-rozrywkowych o co najmniej ogólnopolskiej rozpoznawalności.

SDG VENTURES tworzy zespół doświadczonych managerów, projektantów i artystów dedykowanych do realizacji wyjątkowych rozwiązań, również dla najbardziej wymagającej klienteli.

Deo plaza

W bezpośrednim sąsiedztwie Motławy i Głównego Miasta, na Wyspie Spichrzów powstaje miejsce unikatowe w skali Europy - inwestycja DEO PLAZA - nowoczesny projekt architektoniczny, wkomponowany w historyczną zabudowę Gdańska.

DEO PLAZA to nowe centrum biznesowe, turystyczne i wypoczynkowe.
Na powierzchni użytkowej około 40 000 m2 powstaną komfortowe apartamenty mieszkalne z widokiem na Motławę, apartamenty inwestycyjne i luksusowy, czterogwiazdkowy hotel dla spragnionych wypoczynku oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami.

Do dyspozycji mieszkańców i gości zostanie oddany dwupoziomowy parking podziemny z ponad 200 miejscami postojowymi.


Więcej informacji:

deoplaza.pl