SDG

Słony Spichlerz


W wyjątkowej przestrzeni Deo Plaza na gdańskiej Wyspie Spichrzów, w odrestaurowanym, zabytkowym budynku spichlerza Deo Gloria w marcu 2019 r powstał nowy koncept restauracyjny pod nazwą Słony Spichlerz – Restaurant Market, który jako pierwszy w Trójmieście połączył pod jednym dachem wielu restauratorów, oferujących wysokiej jakości dania i kuchnię autorską w atrakcyjnych cenach. Główną ideą Słonego Spichlerza jest stworzenie gastronomicznego serca dla lokalnej społeczności oraz turystów pragnących "rozsmakować się" w Gdańsku.

Słony Spichlerz to kreacja popularnego, wielkomiejskiego miejsca spotkań, w którym każdy poczuje się swobodnie i z chęcią do niego powróci. Restaurant Market zaprosi od rana na śniadania z różnych stron świata, w ciągu dnia na lunche i obiady, kończąc na serwowaniu późnych kolacji i nocnych przekąsek, szczególnie w weekendy. Największym atutem lokalu jest zróżnicowanie smaków – połączenie kuchni m.in śródziemnomorskiej, azjatyckiej, kreatywnej, polskiej, wegetariańsko-wegańskiej. W Słonym Spichlerzu można także znaleźć bogate w lokalne przysmaki tapas bary.

Operatorzy konceptu stawiają na unikatowe wnętrze, które mogą pomieścić łącznie ponad 300 osób z uwzględnieniem ogródków – letniego i całorocznego na przestrzeni ok. 1000 m2. W trzech salach Słonego Spichlerza odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją. Odnowiony spichlerz to perła inwestycji Deo Plaza. Aranżacja wnętrz przestrzeni została powierzona projektantom z warszawskiej pracowni Belotto Design.

 


Więcej informacji:

www.slonyspichlerz.pl www.fb.com/slonyspichlerz www.instagram.com/slonyspichlerz

Kontakt:

info@slonyspichlerz.pl